Ще один плюс, щоб сподобатися чоловікові

Ще один плюс , щоб сподобатися чоловіковіДоглянутість, це те, що ми можемо собі дозволити, роблячи приємно і собі, і коханій людині. Ідеальна шкіра буде оцінена протилежною статтю, але досягти цієї ідеальності не завжди легко. Основні проблемні зони догляду за шкірою — це шкіра ніг і пахв.

Звичайні способи видалення волосяного покриву — це депіляція й епіляція. Відмінності в цих способах досить істотні. Депіляція — це видалення волосся, при якому залишаються неушкодженими волосяні цибулини. Епіляція — це видалення волосяного покриву шляхом впливу безпосередньо на волосяні цибулини.

Сьогодні розкриємо всі про депіляції. Звичайно, нескладно здогадатися, що багато жінок обирають саме її, адже це менш болісний процес, але тут є і мінуси: рослинність досить швидко зростає знову , причому жорсткість її посилюється.

Депіляція здійснюється за допомогою електричних верстатів або простого механічного верстата. Рекомендуємо скористатися посиленим верстатом з кількома лезами, це поліпшить якість гоління.

Ще підтверджено, що якщо голитися повільно, то волосся ростуть повільніше і красу тіла можна зберегти на триваліший період, ніж при швидкій депіляції.

Не забувайте використовувати креми і гелі для гоління: це покращує якість гоління, оберігаючи шкіру від випадкового пошкодження, а також робить її ніжніше.

На сьогоднішній день є безліч засобів для безболісного відходу за шкірою, все для депіляції можна знайти в інтернет-магазинах або салонах краси. Важливим фактором є те, що шкіра менш пошкоджується, якщо приступати до гоління волосся вранці, ніж в інший час доби. Після завершення процедури гоління, скажімо ніг або інших частин тілі, бажано нанести крем , який зволожить шкіру, щоб уникнути виникнення роздратування. Також потрібно звернути увагу, що після гоління небажано йти купатися в мор , щоб не викликати печіння шкіри.

Як правило, всі зони тіла відмінно переносять депіляцію бритвою, але експерти радять не використовувати такий метод в зоні бікіні, тому що це може викликати небажану роздратування. При гоління пахв важливі гранична увага і обережність, навіть невелика ранка або поріз можуть викликати попадання мікробів в цю область, що іноді призводить до утворення невеликих шишок , нагадують пухлину.

Головний мінус даного способу — швидкість відростання волосся заново. Однак за допомогою бритви можна зняти навіть самий маленький волосся. Цей метод депіляції є одним з найдешевших. Купити можна як звичайний верстат, так і електричну бритву. Даним методом звичайно користуються в домашніх умовах. У салонах краси ж застосовуються дещо інші методи. І зараз ми розглянемо деякі з них.

Видалення волосся на тілі депіляційним кремом — це один з найшвидших і ефективних способів. Такий метод полягає в тому, що на ділянки тіла наноситься крем , він вбирається протягом декількох хвилин, далі береться спеціальна бритва, яка не має леза, яка знімає шар крему, захоплюючи при цьому волосся. Так само використовують замість верстата губку, якою змивають крем з поверхні тіла.

Цим методом, змушують волосся скручуватися, що дозволяє прибрати волосся різної довжини. Щоб добитися хорошого ефекту, краще за все перед застосуванням цього способу очистити свою шкіру, щоб вона не була жирною. Після гоління таким способом не слід наносити-якої зволожуючий крем, щоб уникнути роздратування, яке може з’явитися при взаємодії з депіляційним кремом. Такий вид гоління дуже хороший для найбільш ніжних ділянок тіла. Перед застосуванням такого крему слід переконатися у відсутності алергічних проявів на нього. Переваги депиляционних кремів в тому, що після його застосування волосся уповільнюють своє зростання і починають своє зростання тільки через день, у деяких випадках — через кілька днів. Але скрізь потрібно знати міру і не рекомендується наносити крем частіше, ніж раз на день, щоб уникнути опіків. У депіляційні креми входить велика кількість різних хімічних речовин, завдяки яким і сповільнюється поява волосся.

Наступний метод — біепіляція волосся. Суть даного методу полягає у видаленні волосся за допомогою воску. Існують три основні види воску: гарячий, теплий і холодний. Після депіляції таким методом, найкраще скористатися зволожуючим кремом. Цей метод є, мабуть, найбільш болючим по відношенню до решти. Крім воску , іноді використовують цукрову пасту. Видалення волосся воском підходить для грубих частин тіла. Не слід вдаватися до біепіляціі, якщо на тілі є невеликі ранки, родимки, бородавки або ж ідуть місячні. У домашніх умовах така процедура обійдеться набагато дешевше, ніж в медичних установах.