Директор компанії ненавмисно послав клієнта на три букви

Директор компанії ненавмисно послав клієнта на три буквиДиректор маленької доставочної компанії в Каліфорнії, США , вибачився перед своїм клієнтом , якого ненавмисно послав на три букви. Сталося це таким чином , що директор вислав своїм робочим електронного листа , в якому написав не самим ввічливим чином , що незадоволеного клієнта коштує «послати ». Проблема була в тому , що цей лист він ненавмисно відправив і самому клієнту.

Одна з клієнтів компанії Ерін Будроу ( Erin Boudreau ) з Сіетла була незадоволена послугами компанії Postmates , тому надіслала листа до їхнього відділу роботи з клієнтами. Але у відповідь вона отримала листа з не дуже ввічливим вимогою директора компанії до своїх працівників .

Будроу , зрозуміло , таким відповіддю не була задоволена. Вона розмістила фотографію листи в соціальній мережі Twitter , що викликало чимало критики на адресу компанії. Пізніше Бастіан Леман ( Bastian Lehmann ) , директор Postmates , вибачився перед Будроу і сказав , що цей лист було вислано на її адресу помилково, а його вказівку працівникам було всього лише жартом , хоч і в поганому смаку.

З електронною поштою потрібно бути обережніше — був навіть випадок , коли працівники німецького парламенту через невміле використання електронної пошти сильно ускладнили собі роботу.