Анальні виділення бобрів можуть замінити ваніль і очистка воды от железа

5463Анальні виділення бобрів можуть бути використані при виготовленні борошняних виробів для додання їм смаку, що нагадує ваніль. Таку заяву зробили представники національного управління продовольства Швеції.

Управління підтвердило можливість використання анальних виділень у випічці хлібобулочних виробів після того , як його співробітники знайшли чутки про це в інтернеті і вирішили дослідити їх правдивість .

« Натуральні запахи можуть бути отримані з рослин , грибів та , в деяких випадках , тварин» — сказала Улла Бекман сунди ( Ulla Beckman Sundh ) , представник національного управління продовольства.

Однак за її словами , бобри навряд чи стануть популярним джерелом ванілі — на даний момент ці тварини розводяться на фермах , тому отримувати велику кількість їх анальних виділень не вийде.

У Швеції бобри повністю вимерли в 19 столітті , але до сьогоднішнього дня їх число досягло 100 тисяч , після того , як їх завезли в країну з-за кордону. А пару років тому іркутські вчені спекли хліб з ісландським мохом — іноді самі незвичайні речі можна використовувати в якості харчових інгредієнтів.

Для того, чтобы вода была приятной на вкус, и в тоже время полезными веществами обладала, я могу вам посоветовать много приятного. Для примера, ионообменные смолы на Ecosoft приобрести. Тем более, что это сейчас просто и недорого можно сделать. Для этого жмите просто по ссылке.