Полячка хоче переспати з 100 тисячами чоловіків заради рекорду

21- річна дівчина з Польщі хоче потрапити до книги рекордів Гіннеса шляхом найдавніші у світі професії — вона планує переспати з 100 тисячами чоловіків у всіх містах світу.

Аня Лісевская ( Ania Lisewska) з Варшави сказала своїм друзям в соціальній мережі Facebook, що планує переспати з чоловіками в кожному місті на планеті в ході свого «секс — марафону».

«Я хочу чоловіків з Польщі , Європи та з інших частин світу. Я люблю секс, веселощі і чоловіків » — розповіла вона місцевим ЗМІ. «У Польщі тема сексу все ще не прийнятна в суспільстві і на таких людей, як я, дивляться, як на повій, збоченців або душевно хворих людей».

Аня сказала, що почала свій марафон ще в липні 2013 року і не зупиниться, поки не досягне поставленої мети. «Я почну з того, що пересплю з чоловіками в кожному з міст Польщі , а потім почну подорожувати за кордоном. На кожну людину я планую витрачати десь 20 хвилин, якщо за один день їх буде не надто багато» — сказала вона.

Але чи варто йти на таке заради місця в книзі рекордів — адже є способи і простіше, наприклад, надіти 245 футболок. Так і ніякими статевими хворобами ми не заразишся і час менше витратиш.

Поздравить всегда можно не просто как-то оригинально и необычно, но и прикольно. Оказывается, что есть место, где просто взять оригинальное поздравление.

Согласитесь, в поздравлении намного лучше, если есть доля юмора, но иногда стоит быть максимально серьезным. Как бы там не было, на www.prikolyandia.ru найти можно любое поздравление. Жмите по ссылке, отзывы про этот сайт потрясающие. Теперь ваша жизнь станет намного прикольней с этим сайтом.