У Польщі знайдено кладовище вампірів

Польські археологи повідомили, що знайшли кладовище, де були поховані розчленовані останки людей. Незвичайний спосіб поховання свідчить про те, що колись ці люди були звинувачені у вампіризмі.

Один з археологів на ім’я Яцек Пьержак (Jacek Pierzak) сказав, що поховання «вампірів» були знайдені під час будівництва дороги поруч з містом Глівіце. Голови скелетів були відрубані і лежали в ногах — такий метод поховання використовувався у слов’янських регіонах, коли людину вважали вампіром і хотіли запобігти його повстання з мертвих.

Історики сказали, що звинуваченим у вампіризмі людям іноді відрубували голови, а іноді вішали їх і чекали, поки тіло не розкластися до такої міри, що само відокремиться від голови. При похованні, голову клали «вампірові» на ноги, щоб йому важче було знайти її, якщо він повстане їх мертвих. Залишається сподіватися, що будівництво дороги не розгніває мешкають там привидів.

Пьержак сказав, що визначити дату поховання цих людей дуже важко — на них не було знайдено жодних предметів одягу або коштовностей, які б підказали археологам, коли все це відбувалося. Ця знахідка чимало здивувала археологів — вони звикли знаходити останки загиблих на другій світовій війні людей, але таке вони бачать вперше.

Сейчас продвинуть свой сайт в интернете, или какой-то продукт не проблема вообще. Тем более, что есть профессионалы, которые данным делом уже очень профессионально занимаются. Я вот вам предлагаю посмотреть здесь какая http://www.xx9.ru/reklama-v-internete.html реклама в интернете предлагается. Знаю и уверен на все сто, что это настоящие профессионалы, которые умеют работать очень профессионально.