Магія французької парфумерії

Магія французької парфумеріїЗапах являє собою якусь невидиму, нечутну, невловиму субстанцію, навколишнє людини вдень і вночі. Людина здатна розрізняти запахи в будь-який час дня і ночі, в будь-яку погоду, перебуваючи в холоді і в теплі. Часом запахи приваблюють нас, часом відштовхують. Вплив деяких з них — заспокійливу, інших — збудливу.

Про дивовижні властивості запахів люди знали ще в стародавній період. Пахощі були головним засобом у чаклунів, з їх допомогою вони здійснювали гіпнотичні ритуали. Вже тоді жінки спокушали чоловіків, натираючи своє тіло ароматичними маслами. Зміст парфумерії тих часів мала значну відмінність від тієї, що виробляється тепер, так як раніше повністю складалася з натуральних ефірів. Аромати привертали увагу, жінки використовували їх для залучення чоловіків, а чаклуни і шамани за допомогою сильних ароматів знаходили влада і лідерство над народом, утверджуючись в суспільстві.

Парфумери володіють мистецтвом створення фантазійних ароматів для чоловіків і жінок, за допомогою збирання їх в оригінальні букети та різноманітні композиції, попередньо витягуючи з натуральних ароматичних ефірних масел. Першими парфумерами, що з’явилися на території Європи, були угорці, які перейняли це мистецтво у освоїли європейські ринки східних купців. Парфумерія, винайдена угорцями, не відрізнялася різноманітністю і стійкістю. З Угорщини мистецтво парфумерії плавно перейшло до Італії, де удосконалювалася в умовах жаркого і пристрасного Середземномор’я. Але справжнього досконалості в цій області змогли домогтися парфумери з Франції, і донині, ні в одній країні світу немає аналогів французьким парфумам.

Парфумерія, вироблена у Франції неповторна, сучасна і традиційна одночасно, несподівана і вишукана. Її різноманіття приголомшує, вона необхідна для жінок, які дбають про свій імідж.

Сучасні парфумерні будинку Франції представлені численними торговими брендами. З них найбільшу популярність здобули виробники парфуму Шанель, Крістіан Діор, Лакост, Ланком, Ніна Річчі і багато інших. Можна дуже довго перераховувати парфумерні бренди, але в цьому немає необхідності, так як у світі мало знайдеться людей, які не знають жодного з них.

Оригінальні парфуми і туалетна вода з Франції мають своїх шанувальників. У кожній парфумерної композиції можна знайти для себе звучання симфонії, неповторну індивідуальність. Дивує надзвичайна здатність французьких ароматів, звучати по-різному на шкірі різних людей. Це виражає фактичну універсальність парфумерії. Часом один і той же аромат по-різному сприймається людьми, і його звучання залежить від людини, яка ним користується.

Каждая девушка должна выглядеть на все сто процентов. Однако бывают разные ситуации в жизни, и поэтому купить какой-то один комплект одежды на все случаи жизни не можно. Я вот знаю сайт один классный, так вот на нём доступно недорого купить строгое платье с доставкой. А там реально очень прикольные, и очень красивые платья предлагаются постоянно.