Найкращі міста світу для самого божевільного шопінгу

Шопінг в самому центрі європейського або азіатського мегаполісу для багатьох жінок стає невід’ємною частиною відпочинку, а величезні торгові комплекси, за розмірами нагадують ціле місто, привертають увагу туристів. Хоч на мить уявіть собі що відкривається перед вашим поглядом довгу алею, де представлені сорочки міжнародних марок, класні години, вишукані ювелірні прикраси. Щоб потрапити в рай для покупця, можна відправитися в один з шести найкращих для шопінгу міст, де купівля товарів прирівнюється до пристрасті і мистецтву.

Шопінг в Бангкоку сподобається практично кожному любителю покупок, тут зосереджені найкращі в Азії торгові комплекси та традиційні ринки. Під час прогулянки по Бангкоку і незабутнього шопінгу можна придбати шовку світового класу, унікальні вироби традиційних ремесел, коштовності самого приголомшливого дизайну. Особливо популярний шопінг в комплексі Чатучак, площа якого становить 35 акрів. Тут можна придбати і живих папуг, і півнів, і художні матеріали, та побутові товари.

Гонконг — унікальний острів-мегаполіс, що славиться електротехнікою, а на торгових вулицях представлена ​​нескінченна низка магазинів. У дизайнерських магазинах представлені вироби з шовку і нефриту, унікальний фарфор, брендовий одяг азіатських виробників, технологічні пристрої і традиційні товари, виготовлені китайськими майстрами.

Здійснюючи шопінг у манірному Лондоні, вирушайте на Ковент Гарден, де знаходяться кращі британські магазини, незвичайний ринок Saville, а на вуличці Jermyn обов’язково замовте собі нову сорочку. Лондонський ринок Портобелло — це різноманітність антикваріату, виробів в стилі вінтаж, незвичайних предметів старовини, яких не зустріти більше ні на одному блошиному ринку світу.

Буенос-Айрес також є кращим містом для шопінгу, а найбільш популярні торгові центри сконцентровані в самому серці мегаполісу. У районі Microcentro знаходяться елітні магазини, різноманітні брендові бутики і кращі торгові комплекси, де представлені шкіряні вироби, елітна взуття, шкіряні жакети та куртки.

Шопінг в США — це покупки в містах Лос-Анджелес і Нью-Йорк, кожен з яких пропонує покупцям не тільки унікальні товари, нір і можливість зіткнутися з зірками Голлівуду прямо посеред торгового центру.