Американка знайшла дивний спосіб помститися водію

Американка знайшла дивний спосіб помститися водіюВ американському місті Уеслі-Чепел, штат Флорида, була арештована жінка, яка видряпала ключем на капоті автомобіля зображення статевого члена. Жінка сказала, що хотіла помститися водію за те, що він не пропустив пішоходів.

Згідно поліції, 23-річна Наташа Майєрс (Natasha Myers) видряпала непристойне зображення на чужому автомобілі 17 серпня 2013, коли він був припаркований біля продуктового магазину.

Крім малюнка Майерс залишила на автомобілі записку: «Я подряпала твою машину ключами. Ти не пропустила пішоходів, як належить за законом. Оскільки поряд не було поліції, щоб виписати тобі штраф, такий штраф зійде. Бажаю гарного дня ». Добре ще, що їй не прийшло в голову підпалити автомобіль.

Вчинок жінки був знятий на камеру прихованого відео-спостереження зовні магазину, і 22 травня 2013 вона була заарештована. Майерс сказала поліцейським, що подряпала машину, щоб «дати водієві урок за непокору закону». Сама власниця пошкодженої машини, Дебра Стрітс (Debra Streets), сказала, що не пам’ятає, щоб вона когось не пропустила, і вчинок Майрес вважає дурним і вульгарним.

Майерс була звинувачена у злочинному завданні збитків чужій власності і поміщена під варту в місцевій в’язниці. Пізніше вона була звільнена під заставу і скоро їй належить суду.

Дорогие друзья, преступность преступностью, но вот отдых з девушкой это другое. Я вот знаю сайт www.telkipitera.ru так вот на нём проститутки онлайн доступные для всех. Это реально классное предложение, девочки там высшего класса. Та что там говорить, заходите и сами посмотрите.