10 найбільш незвичайних законів про секс

Одне із російських інтернет видань Метро зробило добірку 10 найбезглуздіших законів про секс. Багато із них викликають велику кількість суперечок. І так починаємо:

1. У Нігерії за згвалтування незаміжньою жінки належить покарання у сто ударів батогами. Удари отримує жінка — за недотримання ісламського закону, який забороняє секс до шлюбу.

2. У Бахрейні гінекологам дозволено обстежити своїх пацієнток тільки за допомогою дзеркала. Лікар має право дивитися тільки на відображення статевого органу.

3. У Гуамі, тихоокеанському острові, що входить до складу США, заборонено одружуватися на діва. Тому там є люди з задоволеною цікавою професією, які «готують» дівчат до заміжжя.

4. У Лівані чоловікам дозволено займатися сексом з тваринами, але є невелика обмовка: тварина обов’язково повинна бути самкою. Якщо чоловік зайнявся сексом з самцем йому загрожує смертна кара.

5. У Гонконгу немає помилування за подружню зраду, але є гендерні відмінності. Якщо чоловік зрадив своїй дружині, то він буде за це убитий, але тільки в тому випадку, якщо обдурена дружина вб’є своїми руками. Якщо ж дружина зрадила чоловікові, то вона буде страчена в будь-якому випадку.

6. В Індонезії мастурбація карається відсіканням голови.

7. У болівійському департаменті Санта-Крус заборонено одночасно мати сексуальні стосунки з матір’ю і її дочкою.

8. У Калі, Колумбія, жінці дозволено займатися сексом тільки з її чоловіком. При цьому в першу шлюбну ніч поряд з молодятами в спальні присутній мати чоловіка.

9. У США заборонено експлуатувати зникаючі види комах. Але (!) Їх можна використовувати для секс-шоу або для експозицій

10. У готелях Sioux Falls в кожному номері повинні бути два ліжка, що знаходяться один від одного на відстані не менше 70 сантиметрів. Все б нічого, але в законі прописано, що сексом можна займатися в межкроватном просторі.

Если вы желает найти свою вторую половинку, но уже много способов безрезультатно опробовали, тогда могу вам кое-что посоветовать. Вот для примера на videolove.ru можно с помощью веб камеры, и виртуального общения, но когда видишь полностью собеседника, познакомиться с приятной девушкой. Если вы заинтересовались, тогда быстрее попробуйте. Многие уже так и поступили.