На Евересті туристи побилися з непальцями

На Евересті туристи побилися з непальцямиТрьох альпіністів з Європи побили у високогірному таборі на висоті більше 8000 метрів над рівнем моря, на найвищій горі світу, Евересті. Під час сходження на найвищу вершину світу у туристів виник конфлікт з провідниками і носіями шерпа. Сварка біля самої вершини закінчилася бійкою у високогірному таборі, де проти трьох європейців виступило близько 100 місцевих жителів, повідомляє Sky News.

Від побоїв шерпа постраждали три альпіністи: італієць Симон Моро, швейцарець Уелі Стек і англієць Джонатан Гріффіт. Всього 500 метрів не вистачило спортсменам, щоб досягти заповітної мети і підкорити Еверест. За неперевіреними даними інцидент розгорівся через те, що європейські альпіністи «хапалися за мотузки шерпа». Зі слів Гріффіта, один з провідників розлютився і почав довбати лід. Туристи заявляють, що їм довелося скинути на провідників брилу льоду, обороняючись.

Версія носильників-шерпа полягає в тому, що їм довелося оборонятися від загрожували альпіністів. Поки невідомо точне місце інциденту, в різних джерелах згадується останній відрізок шляху від 3-го табору до вершини або сам третій, високогірний, табір. Слідом за бійкою у вершини всі її приватники спустилися в 2-ій табір, де на туристів накинулася натовп з шерпа близько 100 осіб. У хід пішли не тільки кулаки, але і каміння. За попередніми даними, всі туристи постраждали: двоє відбулися ударами, а третій отримав колото-різане поранення обличчя.

Місцева туроператорська компанія, яка займається організацією сходжень на Еверест передала альпіністам наказ повертатися в базовий табір. Однак спускатися нижче і відправлятися в Катманду їм заборонено. Компанія боїться продовження конфлікту, і поки уряд Непалу не гарантує безпеку туристів, повертатися в місто їм не можна.

Поліція Непалу робить все можливе, щоб дістатися до базового табору і провести розслідування інциденту. Місцеві туроператори побоюються, що конфлікт завдасть непоправної шкоди туристичній репутації Непалу.

Если вы не собираетесь никуда в горы, и не желаете постигнуть участь троих туристов с Европы, а думаете про то как навести порядок у себя с документами в офисе, тогда дам вам один классный совет. Ведь сейчас очень классные архивные передвижные стеллажи продаются недорого. Они мобильные довольно таки, а так же вместительные. Поэтому ими очень просто пользоваться всем людям. Вы можете зайти и посмотреть какие они из себя, и по какой цене продаются.