Таємниці прикольного зефіру

Величезна кількість людей любить попоїсти чогось такого смачненького, солоденького і приємного. Сьогодні Прикол, розповість вам про один із найліпших десертів що є у світі. А саме про білу прикольну, та солодку радість — зефір.

Якщо дитина дуже любить солодке, не варто з ним «воювати», а краще запропонуйте йому замість тістечок і морозива зефір. Це і смачно, і користь організму.

Користь і шкода зефіру

Цей легкий, повітряний, солодкий продукт, який часто можна побачити на прилавках наших магазинів, так і проситься в рот. Однак багатьох дорослих утримує від покупки побоювання, що зефір несе шкоду здоров’ю й фігурі. Це не зовсім так. По-перше, у складі зефіру абсолютно немає жирів (ні рослинних, ні тварин). При його виробництві використовують виключно білки, фруктово-ягідне пюре, цукор, агар-агар, пектин (у деяких випадках желатин). Завдяки цьому продукт хоч і солодкий, але малокалорійний. Агар-агар, одержуваний з водоростей, навпаки, позбавляє від зайвих кілограмів. Саме тому користь зефіру для тих, хто бажає придбати струнку фігуру, незаперечна.

Чим корисний зефір?

Як вже згадувалося вище, у складі зефіру є пектин — унікальний компонент рослинного походження, який виводить солі важких металів, токсини, дає противиразковийфактор ефект, підвищує опірність організму негативному впливу екологічно несприятливих чинників навколишнього середовища, знижує рівень холестерину в крові.

Багато корисні властивості зефіру проявляються завдяки білку і глюкози, що входять до його складу. Білок служить будівельним матеріалом для м’язів. Глюкоза зміцнює імунітет, поліпшує мозкову діяльність. Також зефір робить благотворний вплив на стан волосся, нігтів і судин, оскільки містить багато заліза, фосфору та інших корисних речовин.

А ось корисні властивості вітамінів при виробництві зефіру губляться (ці елементи просто руйнуються).

Якщо ж говорити про протипоказання до вживання даної солодощі, то вони теж є. По-перше, це може бути алергічна реакція на деякі компоненти кондитерського виробу. По-друге, навряд чи варто особливо розписувати шкоду зефіру для тих, хто страждає на цукровий діабет. Та й здоровим людям не слід зловживати цим продуктом, щоб уникнути розвитку карієсу.