Олена Кравець

Олена Кравець – відома українська актриса, яка виступає за “95 Квартал” і являється його генеральним директором. Як і більшість акторів Кварталу вона народилась у Кривому Розі 1 січня 1977 року. батьки були металургом і економістом відповідно. У школі вона була відмінницею і активно виступала у художній самодіяльності. Постійно вела шкільну стінгазету.

По закінченню школи вона вступила у Криворізький економічний інститут філіал Київського національного економічного університету. Тут отримала спеціальність фінансиста-економіста. Ще з початку навчання вона почала виступати у КВК. Вона виступала за команду КВК Інституту Ділового Адміністрування, оскільки її університет не мав своєї власної команди. Згодом її запросили у відому на той час команду “Запоріжжя-Кривий Ріг-Транзит”.

Ще в інституті почала працювати на радіостанції “Радіо Система”. Після закінчення університету вона намагалась влаштуватись на роботу за сцеальністю. Її прийняли в один банк, де вона деякий час гарно працювала касиром і бухгалтером. У 1998 році побачивши її талант у КВК, Олену до себе запросила команда КВК “95 Квартал”. Але все ж таки вона не могла повністю займатись своєю улюбленою роботою. У команду був завжди великий конкурс. Після його проходження, Кравець почала також ще працювати у Макдональдсі, а коли мала вільний час, то весь віддавала на роботу у Кварталі. Лише в 2000 році вона повністю перейшла на роботу у “95 Квартал”. Тут вона стала повноцінною і відомою актрисою і адміністративним директором цього колективу.

Після створення у 2003 році компанії “Студія Квартал 95”, вона разом з усією командою переїздить до Києва, де набуває великої популярності. Коли ж на телеекрани почав виходити “Вечірній квартал”, вона стала для всіх улюбленицею. Крім того Олена веде і інші розважальні програми: “Україно вставай”, “Неділя з кварталом”. Бере участь у всіх проектах, які знімає “Студія Квартал 95”. Знімалась також у фільмах: “Ніч в музеї”, “Як козаки”.

Олена Кравець єдина дівчина у великому і дружньому колективі “Кварталу 95”. Тому всі чоловіки її оберігають, не ображають. Сама ж Олена завжди весела та позитивна. Часто любить побути наодинці, світські раути краще проміняє на зустріч з сім’єю, друзями. Вона має дуже багато захоплень: кіно, книги, музика, йога, Франція, Італія, декор і мистецтво.

Сімейне життя Олени теж пов’язане з Кварталом, оскільки вона у 2002 році одружилась з актором “95 кварталу” Сергієм Кравцем. Зараз вони виховують чудову дочку Машу, яка народилась у 2003 році.