Георгій Делієв

Після прийняття Україною незалежності на вітчизняному телебаченні почала виходити комічна програми “Макси-шоу”. Велика роль тут належить її художньому керівнику Геогрію Делієву – видатному українському актору, режисеру, музиканту.

Народився Делієв Георгій Вікторович 1 січня 1960 року у місті Херсон. Батьки його викладали в інернаті для малолітніх злочинців. У дитинстві Жорик активно займався спортом. Дуже сильно він любив малювати. Через це батьки думали, що він хоче стати художником, тому возили його в музей художника Василя Сурікова. 1977 року вступив в Одесу на архітектурний факультет. Під час навчання почав займатись клоунадою і пантонімою. Після закінчення університету працював по спеціальності у П’ятигорську та Кишиневі, надалі займався пантонімою.

1984 року почав працювати в театрі у Санкт-Петербурзі, що називався “Ліцедеї”. Тоді ж був включений у групи клоунади “Маски”, що діяла при Одеській філармонії. На даний момент він працює тут і надалі художнім керівником. Зрозумівши, що йому до душі сцена, він вирішує здобути відповідну освіту. Тому вступає у Державний інститут театрального мистецтва, де закінчує факультет режисури естради.

У 1991 році він зняв перший свій повнометражний художній фільм “Сім днів з російською красунею”, де він був і автором сценарію, і головним актором. Після цього він починає працювати над комедійним серіалом “Маски”, де він також був керівником, виконував головні ролі, писав сценарії. Пізніше почались і зйомки у різних фільмах: “Настроювач” (за що отримав премію “Стожари”), “Дванадцять стільців” (роль відомого Остапа Бендера). У 2002 році був обраним у депутати Одеської міської ради. Делієв є Заслуженим артистом України.

Крім того Георгій також захоплюється музикою. Ще на початку своєї кар’єри співав пісні у стилі хіп-хоп. Делієв є вокалістом музичної групи “Майстерклас”. Співав дуетом з Альоною Вінницькою. Як було сказано вище, він дуже любив малювати. Працював у різних техніках, намалював багато картин. Кожного року він має персональні виставки у Одесі і Києві. Делієв має дуже багато різних нагород та звань.