Американець влаштував аварію, спробувавши втекти від зомбі

В американському штаті Каліфорнія, в окрузі Ріверсайд, був заарештований чоловік, який викрав зі станції зважування тягач, проїхав на великій швидкості по каліфорнійському шосе і перевернув машину, врізавшись в процесі кілька автомобілів. Його виправдання: за ним гналися зомбі.

Згідно новинному агентству Associated Press, 19-річний Джерімайя Хартлайн (Jerimiah Hartline) був заарештований 6 квітня 2013 після того, як влаштував аварію на викраденому тягачі.

Ніяких слідів нападу зомбі поліцейські не знайшли, не дивлячись на всі спроби чоловіка переконати поліцейських у навалі живих мерців. Поліцейські також сказали, що в момент арешту чоловік перебував у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Викравши тягач, чоловік проїхав по межштатной автомагістралі Interstate 15 на великій швидкості, врізавшись в процесі в кілька інших автомобілів. У результаті аварій постраждало семеро людей — два з них отримали серйозні пошкодження. Що перекинувся тягач також перекрив рух по автомагістралі. Добре ще, що цей той божевільний не викрав поїзд.

Після аварії Хартлайн вийшов з перевернутого тягач і спробував викрасти припаркований неподалік мікроавтобус, але власник мікроавтобуса затримав його до прибуття поліції. Чоловік був доставлений в госпіталь з незначними ушкодженнями, а потім поміщений під варту. Про його покарання поки що нічого не відомо.

Если вы желаете по приходе весны навести порядок в своём саду, тогда у меня есть хорошая информация для вас. Ведь сейчас вся садовая техника здесь предлагается совсем недорого. Вы просто сами посмотрите, думаю не пожалеете.