Сергій Притула

Українське телебачення важко уявити без Сергія Притули. Це відомий актор, телеведучий, автор різних комедійних програм.

Сергій Дмитрович Притула народився 22 червня 1981 року у чудовому містечку Збараж, що у Тернопільській області. У школі навчання дуже добре і тому закінчив її із золотою медаллю. Крім того він займався і науковою роботою, зайнявши друге місце в Україні на захисті своєї наукової роботи у Малій Академії наук, а було це у 1997 році. По закінченню школи всутупив до Тернопільської академії сільського господарства. У студентські роки активно займався творчістю, виступав також у КВК. У 2000 році поїхав навчатись до Лондона, але там йому не сподобалось і він повертається до рідного Тернополя.

З цього часу починається його кар’єра. Після повернення з Англії починає працювати на місцевому радіо, де отримує свій псевдонім – Тернопільський-Сірий. Поступово він набуває популярності. Згодом переїздить до Києва, де пізніше починає працювати на “Новому каналі”. У 2004 році став ведучим відомою в той час програми “Було ваше – стало наше”.

Разом з Олександром Педаном вони піднімали український Камеді Клаб. Вперше в ефірі Нового каналу з’явився у 2008 році, де почав вести розважальну програму “Чи розумніший ти за п’ятикласника?”. Тоді ж відбувались зйомки і вихід на телеекрани шоу “Файна Юкрайна”, яке заполонило всіх глядачів. І, до речі, ведеться воно тільки на українській мові, а це буває рідко на українському телебаченні. Також Притула починає вести ранковий “Підйом”. Інші програми з Притулою: “Співай, якщо можеш”, “Україна сльозам не вірить”. У 2012 році разом з Ольгою Фреймут веде розважально-комедійну передачу “Хто зверху”. Влітку 2012 року разом з Педаном і Фреймут подорожували Україною, знімаючи нове шоу “Кабріоліто”. Крім того він переклав на українську мову всі частини фільму “Сутінки”. Працює на кількох радіостанціях.

Сергій Притула є зразковим громадянином України. Він завжди говорить тільки українською мовою, популяризує все українське, створює різні україномовні шоу-програми.