Більше жителів Землі має доступ до мобільних телефонів, ніж до туалетів

Нове дослідження, проведене Організацією Об’єднаних Націй, показало, що більше жителів планети мають доступ до мобільних телефонів, ніж до звичайних туалетів — згідно з результатами дослідження, приблизно 6 з 7 мільярдів жителів мають доступ до мобільних телефонів, але лише 4,5 мільярди мають доступ до туалетів.

Результати дослідження представив на прес-конференції заступник генерального секретаря ООН Ян Еліассон (Jan Eliasson) в кінці березня 2013 року. Він також розповів про план ООН удвічі зменшити число людей без доступу до працюючого туалету до кінця 2015 року.

Кстати, сейчас ведь мир становиться таким что много вещей доступней стали. Вот для примера секс видео могут многие посмотреть. Заходите и вы смотрите если пожелаете.

«Пора подивитися правді в очі — про цю проблему люди говорять не багато, але її рішення може значно поліпшити здоров’я, якість життя і чистоту навколишнього середовища для мільярдів людей» — сказав Еліассон на конференції.

У серпні 2012 року благодійний фонд Білла і Мелінди Гейтс пустив у хід власний план щодо поліпшення санітарних умов в більш бідних регіонах світу, а тепер до цього завдання приєдналася і ООН.

Згідно з результатами дослідження, найбільш проблематичною країною у цій галузі є індію — 626 мільйонів жителів Індії (приблизно половина населення) не користуються туалетами, однак приблизно у 1 мільярда індійців є мобільні телефони.

У найбільшій за кількістю населення країні, Китаї, ситуація набагато краща — лише 14 мільйонів китайців живуть без доступу до туалету, а мобільні телефони є у 986 000 000 жителів. Більш того, в Китаї громадські туалети облаштовані за суворим стандартам, згідно з якими в них не повинно бути більше покладеного кількості мух і сміття.

Еліассон звернув увагу на факт, що щороку через хвороб, викликаних поганими санітарними умовами, гинуть мільйони людей, і що цю ситуацію можна значно поліпшити, забезпечивши жителів бідніших регіонів чистими туалетами.

Крім поліпшення здоров’я та гігієни, постачання нужденних людей туалетами принесло б і іншу, не настільки очевидну користь. «Це може поліпшити безпеку дітей в школах, а також безпеку жінок і дівчаток, на яких часто нападають злочинці, коли вони знаходяться одні на вулиці» — сказав заступник директора дитячого фонду ООН, Мартін Могванжа (Martin Mogwanja).