Гарік Харламов

Ігор Юрійович Харламов – відомий російський комедійний артист, телеведучий. У телевізійних колах відомий під псевдонімом Бульдог Харламов. Народився актор у Москві 28 лютого 1981 року. При народженні йому одразу дали ім’я Андрій, але буквально через три місяці ім’я змінили на Ігор. Це зробили на честь діда, який помер. Дуже рано його батьки розійшлись і Гарік разом з батьком поїхав у США.

Вони оселились у Чикаго. У віці 14 років Ігор пройшов у “Харендт” – знамениту школу і театр. Тут його вчителем був актор Біллі Зейн. Разом з тим Харламов почав трішки підробляти: продавав мобільні телефони, працював у Макдональдсі.

Лише через 5 років він повернувся у Москву, де також почав дрібно працювати: співав у метро, розповідав анекдоти. Згодом здобув спеціальність “Управління персоналом”. В університеті почав активно виступати в КВН за збірну Москви. Телевізійна робота розпочалась на Муз-ТВ, де вів програму “Три мавпи”, на ТНТ – “Офіс”. Найбільше він прославився, будучи резидентом Камеді Клаб, де виступав протягом 2005-2009 років. В той же час допомагав створювати комедійні фільми. Також незабутньою є участь Харламова у шоу “Дві зірки”, де виступав разом з неповторною Настею Каменських. На початку 2010 року його діяльність на телебаченні трішки зупинилась. Це пов’язано з тим, що Харламов розпочав працювати над новим шоу. На початку червня 2010 року вийшла в ефір гумористична програма “Бульдог-шоу” (саме з цієї програми Харламов отримав свій псевдонім), але це шоу не виправдало своїх сподівань і згодом було знято з ефіру каналу. Тоді він знову на деякий час повернувся до виступів у КВН.

Харламов знімався у багатьох комедійних фільмів. Всі вони отримала велику популярність: “Саша+Маша” (2003), “Найкращий фільм 1, 2, 3-ДЕ”, “Велика ржака” (2012), “З новим роком, мами” (2012).

У 2012 році офіційно став довіреною особою Дмитра Мєдвєдєва. Особисте життя Харламова теж цікаве. Він був одружений з Юлією Лещенко, а з кінця 2012 року почав зустрічатись з Христиною Асмус, відомою по серіалу “Інтерни”.