Куплена за 3 долари миска була продана за 2,2 мільйона

Нічим не примітна миска, куплена за пару доларів на гаражної розпродажу в місті Нью-Йорк, США, була продана на аукціоні за більш ніж два мільйони декілька років опісля.

Згідно аукціонному дому Sotheby’s, одна родина купила миску в 2007 році за три долари на гаражної розпродажу, зовсім не підозрюючи про те, що миска була створена за часів імперії Сун, більше тисячі років тому, і що вона коштує набагато більше, ніж три долари.

Проконсультувавшись із експертами, власники миски поставили її на аукціон. За підрахунками Sotheby’s, миска могла бути продана за від 200 до 300 тисяч доларів, але лондонський галерист Джузеппе Ескеназі (Giuseppe Eskenazi) запропонував купити її за 2,225 мільйона доларів. Миска була продано 26 березня 2013 року. Іноді на аукціонах за високу ціну продаються самі, здавалося б, звичайні речі, наприклад, печиво.

Згідно аукціонному дому, миска таких же пропорцій, такого ж розміру і з такими ж прикрасами, за припущеннями так само з імперії Сун, зберігається в Британському Музеї в Лондоні вже більш ніж 60 років.

А напоследок, хотелось бы вам сказать, что вы сейчас можете с прикольными девушками побеседовать. Ведь существует просто отменный чат секс знакомств заходите и общайтесь там. Ищите может себе пару, на жизнь или же на что-то более моментальное.