Дизайнери придумали незвичайні способи поховання

Усім бажаючим пропонують після смерті влаштувати салют із пороху, чи стати діамантом або перетворитися на олівець.

Які послуги тільки не зустрінеш у нашому житті. Та й після неї, виявляється, є можливість відправитися в інший світ не самим стандартним способом.

Для тих, хто категорично не сприймає бути похованим у труні в землі, фірми, що відправляють людей в останню путь, пропонують інші варіанти поховання. Metro зібрало самі незвичайні і цікаві пропозиції.

Так, якщо ви при житті завжди були людина-свято, можливо, варто задуматися про продовження його і після смерті.

Одна з британських компаній пропонує рідним померлого вельми нестандартний спосіб поваги його пам’яті — влаштувати салют з ракет з людським прахом. На думку представників фірми, кращого способу попрощатися з близькою людиною просто не існує.

Тут же за шістсот дев’яносто п’ять доларів останки покійного можна відправити у відкритий космос, а за десять тисяч — вони облетять Місяць.

Іспанський дизайнер Мартін Азуа поєднав ідею життя після смерті з екологічним рішенням проблем захоронення. Прах померлого поміщається в так звану «біоурну» разом з насінням. Після чого урну закопують у грунт, і через кілька місяців з’являються перші паростки. Причому вид рослини можна вибирати на власний розсуд.

Мешканка Швеції Сюзанн Вій-Масако пропонує перетворювати тіла покійних в добрива. Для цієї мети вона розробила метод під назвою «Promession», в результаті якого тіло не гниє, а розкладається. Після деякої обробки людські останки поміщають у спеціальний труну. Прах розчиняється в грунті приблизно через рік. На місці поховання можна посадити якесь дерево, до того ж це входить у вартість.

В одній з американських компаній створили спеціальне обладнання для «вирощування» діамантів з людських кісток. При цьому, як стверджують творці незвичайної технології, їм необхідно близько двохсот п’ятдесяти грамів пороху.

Після досить складної процедури виходить камінь, абсолютно нічим не відрізняється від природних діамантів ні щільністю, ні прозорістю. Вартість такого «задоволення» залежить від розміру коштовності і її характеристик.

І наостанок — ще одна реінкарнація. Дизайнер Надін Джарвіс створює олівці з що залишається в людському поросі вуглецю. За словами художниці, з одного середньої людини виходить приблизно двісті сорок олівців, на кожному з яких вигравірувані роки життя і ім’я покійного.

Да уж, теперь похороны можно провести намного веселее. Но им нужно провести хорошую рекламу чтобы иметь клиентов. Для этого можно трафарет купить с помощью которого нарисовать можно много одинаковых, красивых и абсолютно точных вещей. Посмотрите сами, думаю вы не пожалеете ни одним образом.