Сергій Писаренко

Сергій Миколайович Писаренко – відомий російський телеведучий і комедійний актор. Народився Писаренко 22 липня 1968 року у Магнітогорську.

У шкільні роки розпочав займатись акторською комедійною діяльністю, але по закінченню школи пішов не в артисти, а вступив у Магнітогорський державний університет. Закінчивши його, отримав спеціальність психолога. У даному закладі він має статус кандидата психологічних наук і викладає тут.

У той же час активно виступає у КВК. Відомою командою КВК на початку ХХ століття був “Уездный город”. Команда набула чимало успіху, стала чемпіоном Росії у 2002 році. Писаренко працює в парі з ще одним відомим коміком Євгеном Нікішиним. Їх ролі протягом багатьох років майже не змінювались. Сергій завжди переважно виступав у ролі сильного, могутнього уральського чоловіка. Але в КВК він був не довгий час і покинув його у 2004 році. Команда його також розпалась.

Після цього він активно працює на телебаченні. Писаренко вів різноманітні розважальні програми, знімався у фільмах. Все це має комедійний і розважальний характер. Комедійні фільми за участю Писаренка: “Туристи” (2005), “ЛопуХИ” (2009), “Велика ржака” (2012). Також знімався у популярних серіалах “Щасливі разом”, “Універ”. Він є ведучим багатьох програм на телебаченні. Це – “Сміх у великому місті”, “Хто проти блондинок?”, “Парад порад”, “Хочеш співай”.

Сергій Писаренко активно займався боксом і це тривало цілих 10 років. Він є майстром спорту по цьому виду. В армії він служив у прикордонних військах, де став переможцем у троєборстві. Незабаром Писаренко зі своїми партнерами має вийти на театральну сцену.

Через свої постійні багаторічні гастролі, він дуже мало бачить свою сім’ю. його сім’я проживає в Магнітогорську. Його дружина – Наталія – має свою танцювальну групу. Донька Дарина є багаторазовою призеркою обласних змагань з фігурного катання, а син Микита починає активно займатись хокеєм.

Постать Сергія Писаренка завжди залишиться відомою. Своєю комедійною зовнішністю він привертає до себе увагу глядачів, а його жарти є просто неповторними.

Но что говорит всегда Писаренко и другие, будьте осторожными на дороге. И это правда, наш сайт так же про это говорит. А когда на улице зима и вьюга то может вам шины зимние тогда лучше приобрести и поставить. Тем более сейчас есть где их покупать и недорого к тому же.