Гарік Бірча

Ігор Ярославович Бірча (він же просто Гарік Бірча) – автор і актор різних розважально-гумористичних серіалів, телепередач, комік, учасник КВК. Народився 15 вересня 1974 року у місті Долинська Кіровоградської області. У віці трьох років його сім’я переїхала до Кривого Рогу. У дитинстві активно займався спортом, особливо футболом. У школі він весельчаком і любив смішити оточуючих. Саме у старших класах розпочалась акторська діяльність Гаріка. Це була участь у кільному КВК, де всім особливо запам’ятались ролі закордонного посла і Горбачова, які він вдало виконав.

У 1991 році майбутній великий артист вступив на історичний факультет Кіровоградського університету. Разом з товаришами з університету він створив команду КВК “Гольфстрім”. Згодом був запрошений до головної команди КВК Кіровограду “СКІФ”, з якою здобув чимало успіху. Бірча в 1999 році прийшов з армії у званні старшого сержанта.

Поворот в житті Гаріка наступив в 2001 році, коли він переїхав в Київ. Спочатку він працював у компанії UMS, але творчість його вабила більше. Через кілька місяців він почав працювати у компанії “Мелорама-Продакшин”. З 2002 по 2004 роки разом з Антоном Лірником на Інтері вели ранкову програму “Дефіцити-шоу “Хто крайній?”.

Разом з тим він виступав у КВК. Саме в цей час почала заявляти про себе команда КВК “АЛЯСКА”, у якій він був капітаном. Бірча дуже вдало робив пародії на українських політиків. У 2005 році команда перемогла у Вищій Лізі КВК України, виступала у Росії. 2007 року засвітився і на Камеді Клаб у якості резидента.

Акторська діяльність теж була досить широкою він знявся у багатьох фільмах та серіалах: “На білому катері” (2004), “Дві сторони однієї Анни” (2008), “Недоторкані” (2009), “Ластівчине гніздо” (2011). Крім того було безліч розважальних комедійних шоупрограм: “Українці Афігенні”, “Бігуді-шоу”, “Шури-Мури”, “Анекдоти по-українські”.

У 2012 році настав найвищий пік творчості Гаріка Бірчі. На телеекрани почав виходити комедійний серіал “Віталька”, де він був у головній ролі. Тут він виступає у ролі дорослого чоловіка, який є трохи дивакуватим, живе з мамою, ніде не працює. Але найбільше Вітальці подобаються дівчата, з якими він ніяк не може закрутити роман.

Отакий він Гарік Бірча – шоумен, актор, комік. Напевно ніхто ніколи не забуде серіал “Віталька”.