Роуен Аткінсон

Роуен АткінсонРоуен Себаст’ян Аткінсон – англійський комік, письменник. Народився 6 січня 1955 року у місті Консет, штат Дарем, що знаходиться в Англії. Батько у нього був простим фермером, а мама була директором великої торгової компанії. Роуен навчався у різних школах. Закінчив Ньюкаслський університет. У 1975 році відкрив у коледжі Квінз Оксфордського університету магістерську студію, що готувала майбутній інженерів-електриків. Під час навчання в університеті він також розпочав займатись акторською майстерністю у місцевому театрі.

Акторська кар’єра Аткінсона розпочалась у 1978 році, коли він став головним актором і ведучим шоу на радіо “The Atkinson People”. 1990 року наступив його зоряний час у ролі актора, коли почав транслюватись серіал “Містер Бін”, де він був у головній ролі. Цей серіал прославився на весь світ. Телесеріал виходив в ефірі з 1990 по 1995 роки і всього у світ вийшло 14 серій. Головний герой трохи дивакуватий, навіть трохи егоїстичний. Він завжди потрапляє у неприємні ситуації і приносить людям прикрощі.

Роуен Аткінсон 2Але акторська кар’єра зосереджена не тільки на цьому серіалі. Він знімається у багаьох фільмах. Серед них: “Чорна гадюка” (1983), “Відьми” (1990), “Тонка блакитна лінія” (1995), “Скубі-Ду” (2002), “Мовчи в шматочку” (2005), “Агент Джонні Інгліш” (2003), “Агент Джонні Інгліш: Перезавантаження” (2011).

Роуен Аткінсон має чудове хоббі – це колекціонування автомобілів. Особливо його пристрасть проявляється до спортивних автомобілів. Також він бере участь у аматорських автомобільних перегонах. У серіалі “Містер Бін” їздить на жовтому Mini Leyland 1000, 1970 року випуску. Крім того він пише статті про автомобілі, був гостем у відомій автомобільній програмі “Top Gear”. У 2011 році побував в Росії на програмі “Прожекторперісхілтон”, де представляв свій фільм. Він навчався в одній школі з колишнім прем’єр-міністром Англії Тоні Блером. Аткінсон брав участь у відкритті Олімпійських ігор у Лондоні 2012 року, де грав в оркестрі на роялі.

Цей смішний актор залишиться завжди перед нами, бо ми ніколи не забудемо його чудових ролей.