Михайло Сергійович Галустян

Михайло Сергійович Галустян (справжнє ім’я якого – Ншан) — відомий російський гуморист, шоумен, актор, телеведучий, сценарист. Народився 25 жовтня 1979 року у сонячному місті Сочі. Його батьки – Сергій та Сусанна не були пов’язані з культурою і мистецтвом, проте Михайло ще з дитячого садка почав брати активну участь у жудожній самодіяльності.

У шкільні роки Галустян теж всебічно розвивався. Спочатку навчався грі на фортепіано, потім грав у ляльковому театрі і навіть відвідував секцію дзюдо, бо хотів бути як славнозвісний Рембо. Закінчував школу у восьмій гімназії, де почав активно грати на сцені. Там і була перша роль Вінні-Пухом. У старших класах став капітаном шкільної команди з КВК. Його команда виграла у всіх суперників, програвши тільки команді Сочинського університету.

Але незважаючи на чудову кар’єру коміка і шоумена, Галустян після закінчення школи вступив у медичне училище. У цей період він почав грати у відомій команді КВК “Втомлені сонцем”. У 1998 році після чудових виступів, команда Галустяна отримує запрошення від самого Олександра Васильовича Маслякова виступати у Вищій лізі КВК. 2002 року Михайла Галустяна обирають капітаном команди і вже наступного року вони стають чемпіонами сезону. Загальновідомою є сценка, у якій беруть участь Гадя Хренова і міліціонер. Створювати це йому допомагав Олександр Ревва.

У той же час почав працювати і на телеканалі ТНТ, де згодом у 2003 році почались зйомки славнозвісної програми “Наша Russia”. Тепер наступив зоряний час Галустяна. Найбільш відомі його ролі в цьому проекті – це Равшан, Кішельський (тренер “ГазМяс”), Михалич, Жорик Вартанов, Бородач.

Паралельно зі зйомками у “Нашій Russia” почав зніматись у рекламах, телепередачах. За його спиною безліч фільмів. Всі вони мають комедійний характер. Видатні його ролі: “Найкращий фільм” (2008), “Гітлер капут” (2008), “Найкращий фільм-2” (2009), “Наша Russia. Яйця долі” (2010), “Вагітний” (2011), “Ржевський проти Наполеона” (2012). Грав головну роль у телесеріалі “Зайцев+1”. Разом з Володимиром Зеленським були головними дійовими особами на шоу “Розсміши коміка”. Крім того брав участь у багатьох інших розважальних програмах.

Михайло Галустян одружений з Вікторією Штефанець, з якою взяв шлюб 7.07.2007 року. На даний момент вони виховують двох дочок, але це не заважає Галустяну надалі бути чудовим коміком.