Євген Вікторович Кошовий

Євген Вікторович Кошовий – відомий український комік, шоумен, телеведучий, артист. Народився 7 квітня 1983 року у селі Ковшарівка, що у Харківській області. У шестирічному віці переїхав у Алчевськ, де пішов у школу. У 2000 році вступив у Луганський коледж культури і мистецтв, де здобував театральну освіту. Паралельно почав брати участь у КВК. Кар’єру коміка розпочав у луганських командах “Ворошиловські стрільці” та “Ва-Банк”. Під час різних виступів досить вдало себе проявляв і зацікавив команду КВК з Кривого Рогу – “Студія Квартал — 95”, куди і перейшов у 2005 році. Тут талант Кошового розкрився повністю. Євген здобув у Кварталі багато слави.

Євген Кошовий має прізвисько “Лисий”. Маючи до цього русяве волосся, він вирішив докорінно змінити імідж, щоб бути схожим на Олександра Розенбаума і сталося це у 2001 році.

У “95 Кварталі” найбільше грає ролей, що пов’язані з Юрієм Луценком та Леонідом Черновецьким.

Знімається у проектах, які створює “Студія Квартал 95”. Це – “Пороблено в Україні”, “Вечірній квартал”, “Вечірній Київ”, “Розсміши коміка”. Разом з Оленою Кравець веде на телеканалі “Інтер” ранкову розважальну програму “Україно, вставай!”.

З приходом у “Квартал 95” починає зніматись у кіно. Євген Кошовий знімався у таких кінострічках: “Кохання у великому місті-2” (2010), “Службовий роман: наш час” (2011), “Ржевський проти Наполеона” (2012), “8 перших побачень” (2012). Брав участь у “Танцях з зірками”, де танцював у парі з Катериною Тришиною.

Особисте життя Євгена також складається якнайкраще. У 2007 році він одружився з Ксенією, яка танцює у балеті “FREEDOM”. Пара виховує чудову дочку Варвару.

Кошовий не зупиняється на досягнутому і постійно продовжує вдосконалюватись і відкривати щось нове для себе. Може тепер коли будуть говорити про лисих, то не всі будуть згадувати фантамаса, а будуть згадувати нашого відомого коміка Кошового. Ну що ж, наш сайт завжди буде тільки за те, аби ми жили з вами веселіше, аби ми продовжували реготати на повну із жартів улюбленого Женькі Кошевого.

А на останок ми вам хочемо показати, як справжнього донбаського пацана Кошевого «замовили» (розіграли) його одвічні товариші з кварталу. Для цього просто прокрутіть ще трішки вниз та подивіться відео.