9-річна дівчинка народила дочку

У мексиканському штаті Халіско маленька дівчинка зуміла стати матір’ю. 9-річна мексиканка цілком успішно народила дочку і на даний момент здоров’я обох дівчаток знаходиться у хорошому стані.

Батьки дівчинки по імені Дафнії (Dafne) розповіли місцевим ЗМІ, що їх дочка завагітніла, коли їй було лише трохи більше 8 років. Дівчинка народила дитини 27 січня 2013 року.

Лікарі сказали, що пологи пройшли успішно — молода мати і її дочка знаходяться у хорошому стані. Однак лікарі ще довгий час будуть стежити за новонародженою і матір’ю, щоб переконається в тому, що з ними правда все в порядку. Це все нагадує той випадок, коли в США учні 2 класу займалися оральним сексом в школі.

На даний момент поліція розшукує батька хлопчика — 17-річного підлітка, який пропав без вісті, дізнавшись про вагітність дівчинки. Прокурор Хорхе Вілласенор (Jorge Villasenor) сказав, що хоче знайти цього хлопця і почути його версію цієї історії. Прокурор сказав, що підлітку може загрожувати звинувачення у згвалтуванні неповнолітньої або жорстокому поводженні з дітьми».

Думаю что этой девочке всё равно подарили цветы. А если вы желаете своей любимой подарить цветы тогда заходите на подарок http://amf.ua/catalog/whom/all/ и выбор увидите классный. Там вообще много интересных подарков, и поэтому выбор точно сможете просто сделать.