У Японії створили «людський хвіст» (+відео)

За кожен корисний винахід у світі існує сотня непотрібних, дивних і просто дурних. Нещодавно до числа дурних винаходів додалося ще одне — хвіст для людини.

Пристрій під назвою «Хвостик» було створено в Японії. Представляє воно собою пухнастий хвіст з сенсорним ременем. Сенсори на ремені здатні відчувати пульс свого носія, і якщо серце людини починає битися сильніше, хвіст починає виляти. Відмінний спосіб показати коханій дівчині, що вона вам подобається, чи не так? Взагалі, японці — майстри ідіотських винаходів, таких, як цілують рекламні щити.

Творець дивного аксесуара Шота Ішіватарі (Shota Ishiwatari) впевнений в успіху свого винаходу, який вже вийшло на продаж в Японії. «У Хвостика буде безліч застосувань — його буде весело носити на вечірках разом з друзями, він буде розважати маленьких дітей» — сказав він англійській газеті Metro.

«Його навіть можна буде одягнути на побачення, так ви зможете показати коханій людині свої щирі почуття. А якщо ваш партнер теж одягне його, то спілкування між вами перейде на новий, підсвідомий рівень».