Сам у дома 2: Загублений у Нью-Йорку

Залишилось всьо навсього кілька годин до Нового Року. А ми продовжуємо вас тішити приємними матеріалми. Ось даємо вам одну із найулюбленіших кінострічок під святковий настрій. причому, звісно ж на українській мові.

Друга частина просто таки легендарної комедії. Друга частина розповість нам все про тих же героїв, тільки трохи в іншому ракурсі. На цей раз, знову таки на Різдво, велика родина Кевіна вирушила відпочивати, проте цього разу не забули про Кевіна, але він сам трохи загубився в аеропорту, і замість Парижа прилетів до Нью-Йорка.

Ось тут у нього буде куди вставити свої 5 копійок, куди піти подивитись на ялинку, де потішитись різдвяним настроєм. Але з винахідливістю цього малого, а тим паче з кредиткою і готівкою батька він зовсім непогано відпочине від своєї божевільної сімейки. Поїсть морозива, сходить в магазин іграшок, і зустріне своїх давніх знайомих, двох грабіжників їз першої частини, які м’яко кажучи не проти помститися пуцвірінкові.

Однак Кевін дізнається про підступний план грабіжників, і вирішиє, що коли втече, зупинить крадіжку магазину іграшок Данкана. А щоб все було по його плану, він знову таки скористається будинком. Тільки на цей раз кинутим, і не відремонтованим, стареньким будинком його дядька в Нью-Йорку. Як все вийде у маленького героя, давайте разом подивимося і посміємося від душі. Думаю що вам ця частина сподобається не менше першої.