Володимир Олександрович Зеленський

Володимир Зеленський

Народився: 25 січня 1978 (знак зодіаку — водолій)

Місце народження: Кривий Ріг

Діяльність: актор

Досягнення: Керівник студії «Квартал-95″, головний продюсер телеканалу «Інтер».

 Біографія

Народився Володмир 25 січня 1978 року в Кривому Розі. Що правда, у дитинстві прожив разом із батьками чотири роки в Монголії. Будучи школярем мріяв стати дипломатом, ба  навіть готувався до вступу до престижного МГІМО. Проте, все ж реально оцінивши свої можливості та шанси, вступив до Криворізького економічного інституту Київського національного економічного університету за спеціальністю юрист. Що правда за фахом так ніколи і не працював, якщо ж тільки не рахувати двох місяців практики.

 Сторінка КВНу

Ще у студентські роки захопився КВНом, створив театр мініатюр «Безпритульний». У цей же час, талановитого Володимира Зеленського запросили до легендарного криворізького колективу КВН «Запоріжжя — Кривий Ріг — Транзит», правда лише для постановки танцювальних номерів. Але вже незабаром Зеленський став не тільки танцювати в команді, а й виконувати деякі ролі. Одночасно з Володимиром до транзиту прийшли майбутні актори студії «Квартал-95″ та друзі Зеленського — Денис Манжосов, Олександр Пікалов, Юрій Крапов. Саме ці хлопці 1997 року відокремившись від «Транзитерів», створили команду КВН «95-ий квартал», мабуть одну із найяскравіших в історії нашого українського КВНу. Володимир Зеленський став у ній не лише кепом та актором, але й автором більшості номерів, чим точно заслужив повагу.

Починаючи із 1999 фактично до кінця 2003 року «95-ий квартал» виступає у Вищій Лізі КВН опікується якою О. Масляков. Учасники команди практично вже проживали в столиці Росії, та постійно гастролювали по СНД. В. Зеленський в цей час пише не тільки жарти для команди, але й сценарії для корпоративних свят та концертів тощо. Але у 2003 році відбувається славнозвісний конфлікт «95-го кварталу» з компанією АМіК, якою також головує О. Масляков. Володимиру Зеленському пропонують залишитися у КВНі, але лише без команди, просто як автора та одного з редакторів. Зеленський відмовляється, показавши свою відданість Кварталу та залишає КВН.

Скориставшись вже довгоочікуваною, проте і вимушеною відпусткою, одружується на чарівній авторці команди Олені Кияшко, з якою зустрічався більше семи років. А вже через рік на світ з’являється донька Олександра.

Студія «Квартал-95″

В кінці 2003 року відомий телеканал 1+1 пропонує «95-му кварталу» зробити серію концертів, що складалися б із кращих номерів команди. І з 2004 року хлопці починають готувати свій найвідоміший проект, одночасно підробляючи в різноманітних телепередачах. Наприклад, Володимир веде кулінарне шоу «Містер Кук». А ось фінансова політика йшла дуже правильно, усі доходи вкладалися у загальний проект. Та вже у 2005 році, через деякі розбіжності з 1+1, проект стартує на телеканалі «Інтер». Телешоу «Вечірній квартал»,  ідеологом, автором загалом режисером та й провідним актором якої був та залишається Володимир Зеленський починає набирати обертів, вони знаходять спонсорів, набивають свою аудиторію. Вже незабаром за рейтингами серед української аудиторії обганяє КВН і Comedy Club. Критики відносять «Вечірній квартал» до політичного кабаре — одного із традиційних театральних жанрів, характерне швидше для Старої Європи.

На пострадянському ж просторі набагато звичніше виглядають сатиричні монологи в стилі Задорнова. Команда «95-й квартал» досить швидко переростає у власну студію «Квартал-95″, власниками якої стали, наш герой — Володимир Зеленський, а також Борис та Сергій Шефіри. Студія випускає кілька телепроектів «Вечірній квартал», «Бійцівський клуб», «Україно, вставай», «Пороблено в Україні», а вже у 2011 році запускається проект «Розсміши коміка» та «Вечірній Києв», пише сценарії для телепередач (наприклад, «Пісня року» та «Полундра»), популярних мюзиклів («Три мушкетери»,  «За двома зайцями», «Дуже новорічне кіно або ніч у музеї»), фільмів які згодом самі ж і випускають («Кохання у великому місті» дві частини, «Службовий роман. Наш час», «Ржевський проти Наполеона» «8 перших побачень». Ведуть корпоративи по всьому СНД.

 Танці з зірками

Можна також пригадати, що у 2006 році Зеленський взяв участь у проекті «Танці з зірками». Це шоу було неймовірно популярний, а його фінальне шоу по рейтингах зуміло випередити новорічне звернення Президента України. Виступав Зеленський в парі з Оленою Шоптенко і здобули важку, але дуже цікаву перемогу.

 Після цього, популярність Зеленського і усіх його проектів зросла ще більше.

 Цікаві факти

Володимир Зеленський визнаний найкрасивішим українцем 2008 року за версією популярного журналу «Viva!».

 І цьому на заваді не зміг стати далеко вже не модельний зріст юмориста — 1м66 см.

Копіювати лише з посиланням на www. prukol.com