В Instagram набирають популярності фото з котом поліцейським “Снікерсом”

В одному з відділень поліції Нової Зеландії працює кіт Снікерс. У його обов’язки входить заспокоєння тих, хто став жертвою злочинів.

Про це повідомляє Прикол посилаючись на “Народна Правда“.

Instagram Снікерса є дуже популярним.

Нагадаємо, в останні дні соціальні мережі шокував незвичайний кіт. Відео новонародженого кошеняти оприлюднив житель Китаю в один із соціальних мереж.

Нагадаємо, зіркою інтернету стала кішка по кличці Луху з Китаю. Унікальний вираз мордочки кішки відображає глибоку печаль, що підкорило користувачів мережі. Багато блогерів співчувають тварині. За рахунок незвичайної зовнішності на створеній для кішки сторінці Instagram вже зібралося більше 135 тис. шанувальників.

Додамо, пін-ап – досить популярний стиль, який зображає американську графіку середини XX століття. Й кішки вирішили теж не відставати від популярних моделей і повторили їх найзнаменитіші фото в пін-апі.

Крім того, у Магнітогорську розвісили банери з оголошенням про продаж кота за майже мільйон рублів і обіцянкою дати в подарунок квартиру. Сердитий кіт, або Grumpy Cat став обличчям реклами одного з забудовників.