Дополювались! Два норвежця встигли підстрелити два лося перед тим як зрозуміли, що вони в зоопарку

Дополювались! Два норвежця встигли підстрелити два лося перед тим як зрозуміли, що вони в зоопаркуНорвезькі мисливці були вражені їх удачею, коли вони знайшли і застрелили двох великих лосів. Але, за мить, жахлива реальність остудила їх радість: вони стріляли через паркан і вбили двох тварин зоопарку.

За словами місцевих ЗМІ, група мисливців вбила двох з п’яти полярних лосів, які живуть у зоопарку. Зоопарк розташований у північній частині норвезького міста Нарвік, і тварини знаходяться в клітці, але виставлені в «природному середовищі», передає Joinfo.ua з посиланням на SFgate.

Мисливський клуб, до якого належать мисливці, самостійно повідомив про інцидент, зателефонувавши в зоопарк, щоб повідомити їм про нещасний випадок. За словами самих стрільців, їх мисливські собаки пробралися за паркан у загін до лосям, і виявивши звірів, як і належить, обгавкали їх, вказавши на ціль. Тому мисливці не зрозуміли, що там взагалі був паркан. Огорожу виявили лише після того, як стали йти до трофеїв і наткнулися на металеві прути.

«Це сумно, це була помилка, адже на зовнішній стороні парку полювання дозволено. Це була фатальна помилка, але всі розуміють, що це не було зроблено навмисне», — сказав голова окружного суду з питань дикої природи Арне Ністед, через який Полярний парк вимагає від мисливців заплатити непогану компенсацію.