Через те, що жінка відмовилась займатись коханням, її кавалер викликав поліцію

Через те, що жінка відмовилась займатись коханням, її кавалер викликав поліціюВ американському місті Спартанбург, штат Південна Кароліна, був заарештований чоловік, який подзвонив в поліцію, щоб поскаржитися на свою дівчину, яка відмовилася займатися з ним сексом.

Згідно поліції, 53-річний Патрік Доггетт (Patrick Doggett) був заарештований десь опівночі 6 жовтня 2015 після того, як він подзвонив в поліцію і почав скаржитися, що його коханка «не дає йому свою дупу».

Коли поліцейські прибули додому до чоловіка, Доггетт стояв у дворі і пив алкогольний напій. Він розповів поліцейським, що пив алкоголь весь день, а потім хотів зайнятися сексом зі своєю коханкою. Але жінка відмовила йому, бо проводила час зі своїм правнуком.

Це розлютило чоловіка, і він викликав поліцію, щоб поскаржитися на свою коханку. Один з поліцейських сказав, що чув, як чоловік кричав на жінку і використовував у їй адреса нецензурну лексику. Це нагадує випадок, коли чоловік звернувся в поліцію через те, що його дружина не хотіла йти спати.

Поліцейські не знайшли на жінці ніяких слідів побоїв, але вона відмовилася говорити їм подробиці. Доггетт був заарештований за публічне пияцтво і непристойну поведінку і поміщений під варту в місцевій в’язниці, але незабаром звільнений.