У американця вкрали будинок

У американця вкрали будинокВ американському місті Кламат-Фоллз, штат Орегон, відбулася незвичайна крадіжка — хто-то не просто пограбував будинок, а вкрав його цілком.

24 лютого 2015 року в поліцію зателефонував чоловік, ім’я якого не було афишировано, і повідомив про зникнення дерев’яного будинку. Коли поліцейські прибули вони не могли повірити очам — вдома і в правду не було, а залишилися лише сліди від фундаменту.

«Власник будинку розповів нам, що не жив в цьому будинку вже кілька місяців і вирішив відвідати його і подивитися його стан. Коли він приїхав, будинки на місці не було. Нам самим було в це важко повірити — таке можна побачити не кожен день», — розповів газеті Washington Post шериф Френк Вкра (Frank Skrah).

Через два дні поліцейські знайшли вкрадений дім приблизно в 2 кілометрах від його оригінального місцезнаходження. Перемістити будинок площею приблизно 100 квадратних метрів, напевно, було непросто. «Швидше за все, вони викопали фундамент і краном завантажили його на низкорамный трал» — сказав Вкра. Бували випадки, коли хтось крав мости, але щоб цілий будинок, це, напевно, вперше.

Домовласник розповів поліцейським, що будинок став причиною юридичних розбіжностей між трьома людьми, кожен з яких бажає стати його власником. На даний момент поліція займається пошуками злочинців.

Сейчас много вещей можно приобрести намного дешевле, если просто знать где покупать. В этом плане мы просто обязаны сообщить, что ювелирные украшения с бриллиантами можно в сети онлайн заказать. Если пройдете по ссылке, то увидите как много всего интересного предлагается, при этом совсем недорого.