Британець вдруге одружився, не розвівшись із першою жінкою

Британець вдруге одружився, не розвівшись із першою жінкою Ніколи не варто зраджувати своїй дружині, але якщо вже зважилися, то хоча б робіть це по-тихому. Так попався один британець, які не тільки зраджував своїй дружині, але і одружився на ній, перебуваючи у шлюбі, а фотографії нової весілля виклав на Facebook.

Згідно газеті Mirror, 37-річна Ліз Линхэм (Liz Linham) дізналася про зраду свого чоловіка, 43-річного Адріана Линхэма (Adrian Linham), коли їй зателефонувала її теща з питаннями про те, чому вони розлучилися.

Не одразу зрозумівши, про що каже теща, Линхэм відкрила сторінку Facebook свого чоловіка і побачила свіжі фотографії, на яких він святкує весілля з іншою жінкою. Також вона дізналася, що з коханкою він зустрічався аж три роки за її спиною.

«Це був величезний шок для мене», — розповіла жінка газеті Mirror. «Я зайшла на Facebook і відразу ж знайшла там ці фотографії. Причому весілля проходила на тому самому пляжі в Мексиці, де ми проводили медовий місяць. Він навіть запросив того ж самого боярина». Це нагадує той випадок, коли чоловік зрадив дружині відразу ж після весілля.

Коли Линхэм побачила фотографії, вона відразу ж зателефонувала чоловікові і розповіла йому, але він все заперечував. З тих пір вона більше не розмовляла з чоловіком і збирається подавати на розлучення. Від Адріана у неї є дитина. «Я боюся, що після такого мені важко довіряти людям», — сказала вона в ув’язненні.

Для тех кто ищет более законные и более моральные развлечения, можем предложить лидера рынка развлечений. Заходите и посмотрите сами, что скачать майнкрафт 0.11.6 можно довольно просто и быстро. Это прекрасный сайт, а то что игра популярная, можете в любом форуме почитать.