Поліція штату Каліфорнії розшукує «бандита в ліфчику» (ВІДЕО)

Поліція штату Каліфорнії розшукує «бандита в ліфчику» (ВІДЕО)Поліція американського міста Коачелла в штаті Каліфорнія розшукує дивного злочинця, який попався на камеру під час крадіжки речей з автомобіля. Під час крадіжки на ньому були вдягнені лише жіноча спідниця і два ліфчика.

Пограбування, зняте на камеру прихованого відеоспостереження біля місця події, чимало здивувало поліцейських і власників автомобіля. На відео голий чоловік, на якому були вдягнені лише спідниця і два ліфчика, причому один ліфчик він носив на голові.

Зловмисник, якого всі прозвали бандитом в ліфчику, вкрав із автомобіля одяг, засоби і дрібні гроші. Під час крадіжки, чоловіка ледь не помітили проїжджали повз поліцейські, і йому довелося сховатися в автомобілі. Вкравши речі, він продовжував творити дивне — він спробував налякати кота, який спав біля будинку, де живуть власники автомобіля, а потім почав нюхати ліфчик на своїй голові. Може це родич злодія в стрінгах, вкрав костюм Бетмена.

«У нього явно щось не так з головою» — сказала Бачив Коронел (Vidal Coronel), дочка власника автомобіля. «Ми вже стикалися з крадіжками, але такого не бачили ще ніколи. Сподіваюся, що поліцейські його швидко знайдуть, а то ще цьому божевільному прийде в голову пробратися до кого-небудь додому». Бачив сказала, що речі належали її сестрі, яка збиралася переїжджати в інший будинок.

Відеоролик для Поліція Каліфорнії розшукує «бандита в ліфчику»:

Ох и много же есть популярных игр, которые кажется имеет минимальную графику. Минекрафт это как раз эта категория, но она сейчас мега популярная. Её уже можно и на телефон скачать. Вот здесь minecraft 0.11.5 на телефон можно загрузить просто. Жмите по ссылке и узнаете подробности.