Американка пригрозила підірвати школу через невдалий іспит доньки

Жінка пригрозила підірвати школу із-за невдалого іспиту дочкиЗазвичай, коли чиясь дитина провалює державний іспит, батьки лають саме його, але одна мешканка американського міста Нью-Йорк вирішила вилити свій гнів на іншу мету. Коли вона дізналася, що її дочка завалила іспит, вона зателефонувала до школи і сказала, що підірве її.

Згідно поліції, 48-річна Карен Шерон (Karen Shearon) була арештована 5 грудня 2015 року. 3 грудня жінка дізналася, що її дочка не здала державний іспит, після чого подзвонила в середню школу імені Сьюзан Вагнер, в якій навчалася дівчинка, і сказала, що підірве її.

Адміністрація школи прийняла цю загрозу всерйоз і повідомила в поліцію, після чого жінка була арештована. Поліцейським вона розповіла іншу версію — вона сказала, що ніяк не загрожувала школі, і що працівники школи, навпаки, «домагалися» до її дітей і звинуватили її в злочині, якого вона не скоювала.

6 грудня Шерон була присутня на першому судовому слуханні, де заперечувала свою провину. На даний не ясно, чи буде жінка засуджена до кримінального покарання. Нагадує той випадок, коли американка була арештована за жарт про стрілянину в університеті. Люди повинні, нарешті, зрозуміти, що загрози і навіть жарти про бомби, перестрілках і інших подібних речах ні до чого іншого не призводять.

Совсем скоро весна, и поэтому нужно думать о том, чтобы освежить свой гардероб легкими вещами. В этом плане обязан сообщить, что сейчас футболки мужские купить украина может прямо в сети. Жмите по ссылке и увидите большой выбор, при этом реально по классным ценам.