«Чудовий» спосіб захисту, американські діти будуть оборонятись від злочинців бляшанками

"Чудовий" спосіб захисту, американські діти будуть оборонятись від злочинців бляшанкамиДиректор однієї школи в Американському штаті Алабама запропонувала незвичайний спосіб боротьби з проникли в школу злочинцями та іншими порушниками — кидатися в них консервованої їжею.

Згідно новинному агентству Ассошіейтед Прес, Присцелла Холлі (Priscella Holley), директор середньої школи імені Ф. У. Бернса в місті Валлі, вислала батькам учнів школи листи, в яких спробувала переконати їх «озброїти» своїх дітей консервованими продуктами.

Холлі стверджує, що діти могли б кидатися в порушників, які бажають їм зла, консервами з кукурудзою, горохом, картоплею та іншими дешевими продуктами. Використовуючи ці консерви в якості зброї, учні могли б оглушити і знешкодити злочинців до приїзду поліції.

«У наш час нерідко доводиться чути про шкільних розстріли або про проникнення до школи якихось бандитів або терористів» — сказала Холлі. «Консерви дали б учням спосіб захистишся в подібних ситуаціях — адже коли таке відбуваються, учні гинуть, не маючи способу захистити себе». В Англії б таке ніколи не схвалили — там навіть трикутні печива вважають небезпечними.

Крім рекомендації запасатися консервованими продуктами, школа імені Ф. У. Бернса, а також інші школи в цьому регіоні, проводять навчання, з метою підготувати учнів до екстрених ситуацій.

Ну а для родителей, точнее говоря для мамочек, та и вообще для женщин у нас есть прекрасный совет напоследок. Дело в том, что есть прекрасный сайт где нижнее белье можно приобрести онлайн. Цены ниже а качество уж точно не хуже.