Кумедний американець, пішов на пограбування із маленьким сином

Кумедний американець, пішов на пограбування із маленьким синомВ американському місті Сент-Питерсберг, штат Флорида, був заарештований чоловік, який взяв свого п’ятимісячного сина з собою на пограбування і погрожував власникові будинку ножем на очах у малюка.

Згідно поліції, 22-річний Кору Метьюс (Corey Mathews) був арештований увечері 5 січня 2015 року. Метьюс разом зі спільником, ім’я якого не було афшировано, вирішив пограбувати будинок. Поки Метьюс стояв «на шухері», його напарник намагався пробратися в чужу хату. Весь цей час чоловік тримав на собі свого маленького сина в дитячому сидінні.

Коли власник будинку повернувся, Метьюс гукнув свого напарника, і той зник. Власник будинку викликав поліцію і спробував переслідувати Метьюса, але той поставив сидіння з дитиною на землі і почав погрожувати чоловікові ножем на очах у свого сина.

Коли поліцейські прибули, вони знайшли злочинця не підоснову від місця злочин. Дитина все ще був з ним. Він був заарештований за звинуваченням у пограбуванні і недбалому поводженні з дитиною. Добре ще, що він не спробував прикапываться їм від поліцейських. Метьюс був укладений під варту, а хлопчика передали його бабусі, яка на даний момент доглядає за ним.

Прекрасно в наши дни можно проводить время азартным игроков. Для примера, можно найти на отличный сайт Вулкан игровые автоматы где в большом разнообразии. Там многие играют и многие получают реально удовольствие. Попробуйте и вы.