Американськы жінки побилися через ляльку Барбі

Американськы жінки побилися через ляльку БарбіПоліцейським в американському місті Норуолк, штат Каліфорнія, довелося рознімати двох дорослих жінок, які не поділили ляльку Барбі в магазині Walmart і влаштували бійку.

Згідно новинному агентству CBS Los Angeles, поліцейські отримали дзвінок від працівників магазину Walmart 27 листопада 2014 року на День Подяки. Працівники магазину сказали, що між двома клієнтами почалася бійка і попросили поліцейських допомогти залагодити ситуацію.

Прибулі поліцейські були чимало здивовані побаченим — у відділі для іграшок штовхалися і кричали один на одного, дві дорослі жінки, яких в той час намагалися заспокоїти працівники магазину.

Виявилося, що жінки не змогли поділити останній залишився на полицях примірник одного з ляльок Барбі. Згідно свідкам, жінки стояли біля полиці з лялькою і штовхали один одного. Одна з них навіть вдарила суперницю кулаком. «Це все виглядало так безглуздо, як бійка дітей у початкових класах», — сказав один зі свідків.

Поліцейські зуміли успішно розборонити жінок без будь-яких пригод, і все обійшлося без арештів. В США навіть члени сім’ї б’ються з-за дурних речей, наприклад, телешоу, тому бійка двох незнайомих людей з-за схожою дурниці — це досить нормально.