В американця вкрали міст

В американця вкрали містПоліція американського міста Детройт в штат Мічиган розслідує дивну крадіжку — з ділянки одного чоловіка загадковим чином зник 2,5-тонний міст, зроблений з дерева і заліза.

3 грудня 2014 року поліцейські отримали повідомлення про дивну крадіжці від Роберта Кортиса (Robert Cortis). Чоловік розповів, що з ділянки в приміському районі Фармінгтон-Гіллс, яким він володіє, але на даний момент не живе там, пропав міст.

«Мало того, що це було настільки дивно, що мені важко було в це повірити, але це ще і сильно засмутило мене» — сказав Кортис на інтерв’ю з місцевими ЗМІ. «Цей міст створював красиву картину своєю присутністю. Його тут дуже не вистачає».

Кортис сказав, що планував використовувати цей міст в якості фону для весільних фотографій в його банкетної компанії. Він також додав, що не буде вимагати, щоб злодії були покарані. «Якщо міст повернеться на місце, на цьому все і закінчиться. Якщо ні, розслідування триватиме», — сказав він.

Це вже не перший раз, коли в США пропадає міст. Пару років тому, хтось вирішив викрасти міст в Пенсільванії. Цікаво, кому взагалі приходять в голову такі ідеї — невже не простіше просто пограбувати банк?

Для тех, кто любит и желает заниматься спортом у себя в дома, у нас есть прекрасный совет. Дело в том, что есть проверенная компания компания мега турник, у них можно всё для занятий спортом на дому приобрести. Вы можете прямо сейчас пройти по ссылке, и сами в этом убедиться.