Американська дівчинка принесла до дитячого садочку 249 пакетиків з героїном

Американська дівчинка принесла до дитячого садочку 249 пакетиків з героїномВ американському місті Селбивилль, штат Делавер, була арештована жінка, після того, як її дочка принесла в дитячий сад 249 пачок героїну і почала ділиться ним з іншими дітьми, думаючи, що це цукерки.

Згідно поліції, 30-річна Ешлі Талл (Ashley Tull), мати трьох дітей, була заарештована 6 жовтня 2014 року. В той день в поліцію подзвонили працівники місцевого дитячого садка і сказали, що відібрали у кількох дітей маленькі пакетики з дивним речовиною.

На місце одразу ж прибули поліцейські і медперсонал. Пакетики з підозрілою речовиною були конфісковані у дітей і доставлені в поліцейську ділянку. Провівши досліди, поліцейські переконалися, що в пакетиках містився героїн.

Сейчас есть много разных осветительных приборов. Вот, к примеру светильник аккумуляторный светодиодный можно более чем дешево приобрести. Для этого вы просто напросто жмите по ссылке, это отличный сайт на котором продается только проверенная техника.

Слідчі з’ясували, що наркотик в дитячий садок принесла 4-річна дівчинка, ім’я якої не було афишировано. Дівчинка розповіла, що її мати дала їй свій рюкзак, так як її старий рюкзак був зіпсований сімейним вихованцем. Коли вона відкрила рюкзак, вона побачила там багато пакетиків з якоюсь речовиною і подумала, що мати вирішила зробити їй сюрприз і поклала туди цукерки. Після цього вона почала ділитися «солодощами» з іншими дітьми. Добре, що вони не спробували спекти з нього печиво.

Кілька дітей, які отримали від дівчинки пакетики з героїном, були доставлені в лікарню для огляду, але ніякої шкоди їх здоров’ю завдано не було. Талл, мати дівчинки, була заарештована за звинуваченням у зберіганні великої партії наркотиків і подвержении небезпеки здоров’я дитини. Дівчинку і двох інших дітей передали родичам.