Хлопець в США вирішив помити голову майонезом у фонтані. Попався…

Хлопець в США вирішив помити голову майонезом у фонтані. Попався...В американському місті Оклахома-Сіті поліції довелося мати справу з одним вельми дивним чоловіком. Мало того, що порушник порядку вирішив помитися в міському фонтані, так він ще використовував майонез замість шампуню.

Згідно новинному агентству NewsOK, 23-річний Хорхе Артуро Перес (Jorge Arturo Perez) був заарештований 16 вересня 2014 року. Приблизно о 8 годині ранку в поліцію надійшли дзвінки від свідків зі скаргами на дивного чоловіка, який мив у міському фонтані голову у всіх на виду.

Коли на місце прибули поліцейські, вони побачили Переса, який був весь мокрий і важко дихав. Коли поліцейські запитали у нього, в чому справа, він спокійно сказав їм, що мив голову майонезом у фонтані. Поліцейські вирішили не ставити чоловікові подальших запитань і просто заарештували його, сказавши, що купання в міському фонтані порушує правила правопорядку. Які ж все-таки дивні люди живуть на цій планеті. Нагадує історію з голим скрипалем у місті Портленд.

Про те, чи перебував чоловік у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, поліція не повідомляє. Чоловік був поміщений під вартою в місцевій в’язниці, але звільнений під заставу на наступний день. Йому може загрожувати покарання за непристойну поведінку.

Для того чтобы выглядеть красиво, и иметь хороший запах, не стоит мыть голову майонезом в фонтане, стоит просто пользоваться хорошей косметикой и парфюмерией. В этом плане, мы желаем дать прекрасный совет, отличная нишевая парфюмерия сейчас продается по супер цене. Жмите по ссылке, и тогда вы увидите, что именно предлагается и по каким ценам.