Жінка підпалила зоопарк, щоб розвеселити друзів

Жінка підпалила зоопарк, щоб розвеселити друзівМешканка американського міста Уорм-Спрінгс в штаті Орегон була засуджена до 18 місяців позбавлення волі за те, що підпалив місцевий заповідник, щоб її друзям пожежним «було би чим зайнятися».

Если у вас смартфон на Андроид, тогда его можно сделать более прикольным. В этом плане скачать живые обои на Андроид можно посоветовать вам в сети. Жмите по ссылке и сами в этом убедитесь.

23-річна Сейді Джонсон (Sadie Johnson) була арештована в липні 2013 року за підпал індіанського заповідника Уорм-Спрінгс. Згідно поліції, проїжджаючи повз заповідника на автомобілі, жінка кинула в палаючий кущ феєрверк. В результаті цього виникла пожежа, яка знищила близько 20 гектарів рослинності. На його гасіння пішло 9 днів, а завдані ним пошкодження оцінили в 7,9 мільйонів доларів.

Скоївши злочин, Джонсон написала своїм друзям в соціальній мережі Facebook фразу «як вам мій пожежа?». Ця фраза зробила її підозрюваної в очах слідчих. Після арешту вона зізналася, що підпалила заповідник, так як її друзям пожежникам «було нудно на роботі». Вона також сказала, що думала, що полум’я може розгорітися, і що розраховувала на більш маленький пожежа. Якщо б вони жили в Англії, їм було б ніколи нудьгувати — там пожежним постійно доводиться допомагати людям з застряглими головами, руками та іншими частинами тіла.

3 вересня 2014 року Джонсон була засуджена до 18 місяців позбавлення волі — суддя погодився пом’якшити строк до 5 років. Жінка також зізналася в тому, що страждає залежністю від наркотиків, і після закінчення тюремного терміну їй доведеться пройти курс лікування, а також відпрацювати 200 годин суспільно корисної праці в заповіднику.