Американець заарештований за секс з надувним матрацом

Американець заарештований за секс з надувним матрацомВ американському місті Гамільтон, штат Огайо, був заарештований чоловік, який вирішив зайнятися сексом з надувним матрацом у всіх на виду. Причому за свою любов до надувним матрацам чоловік був заарештований вже не в перший раз.

35-річний Едвін Тобергта (Edwin Tobergta) був заарештований 11 червня 2014 року. Згідно поліції, чоловік стояв на вулиці без одягу і намагався зайнятися сексом з рожевим надувним матрацом на очах у багатьох свідків. Непристойну дію чоловіки могли бачити пасажири проїжджаючих автомобілів, а також жителі навколишніх будинків.

Один зі свідків викликав поліцію, і Тобергта був заарештований за звинуваченням у публічному скоєнні непристойного дії. Він був поміщений під варту в місцевій в’язниці, і незабаром повинен буде постати перед судом.

Поліцейські сказали, що вперше Тобергта був заарештований ще в 2002 році за секс з надувною Гелловінської гарбузом, потім — у 2011 році за секс з надувним матрацом. Також чоловік був арештований в 2013 році за подібне порушення — він спробував зайнятися сексом з матрацом біля свого будинку на очах кількох дітей. Це нагадує ту історію про п’яного американця, який спробував зайнятися сексом з банкоматом.

В 2013 році у суді він сказав, що дуже шкодує про свої вчинки і буде намагатися виправитися. Він був засуджений до 11 місяців позбавлення волі, але був звільнений раніше терміну. Однак його недавні дії показують, що виправлятися у чоловіка поки що не дуже виходить.

Автомобиль довольно просто сделать более экономичным. Тем более, что сейчас более чем доступно газ на авто в киеве перевести. Вы можете сами сейчас кликнуть по ссылке, и посмотреть, что именно предлагается.