Поліцейські виманили злочинця шоколадним молоком і лимонадом

Поліцейські виманили злочинця шоколадним молоком і лимонадомПоліцейські округу Йорк в штаті Мен, США, зуміли знайти спільну мову зі злочинцем, який ховався від них у лісі і відмовлявся виходити. Поліцейські переконали його здатися в обмін на шоколадне молоко і напій Mountain Dew.

30-річний Майкл Крокетт (Michael Crockett) був заарештований 18 травня 2014 року. Згідно поліції, в Квітні чоловік вдерся в будинок 60-річної жінки, ім’я якої не було афишировано, з наміром вчинити пограбування. Він також напав на власницю будинку, використовуючи предмети домашнього побуту.

Поліцейські заарештували двох інших чоловіків, які, за їхніми припущеннями, були співучасниками в цьому пограбуванні. Але коли вони спробували заарештувати Крокетта, він втік і кілька днів переховувався в лісі.

Зрештою, поліцейські зуміли виманити злочинця привабливою пропозицією — вони запропонували йому шоколадного молока і газованого напою. Також вони пригостили його піцою. Перекусивши, злочинець був арештований, однак наполягав на своїй невинності, стверджуючи, що в день злочину він грав в більярд в іншому місті. А пару років тому інший американець спробував сховатися від поліцейських ще більш екстремальним способом — відплисти в море.

«Коли він вийшов, він був схожий на лісового самітника — він був брудний і покусаний комарами і кліщами», — сказав начальник поліції округу Йорк, Вільям Кінг (King William). «Напевно, коли він зрозумів, що його прибутку затримати, він подумав, що сховатися в лісі було для нього найкращим виходом із ситуації».