Водій попросив поліцейського потримати пиво, поки він шукає документи

Водій попросив поліцейського потримати пиво, поки він шукає документиКоли один співробітник поліції в американському місті Данвуди, штат Джорджія, зупинив водія і попросив пред’явити документи, він, напевно, не очікував отримати пляшку пива.

Згідно поліції, 3 травня 2014 року приблизно о 2 годині ночі, 37-річний Деймон Тобіас Эксум (Damon Tobias Exum) зіткнувся з патрульним автомобілем, завдавши йому невеликі пошкодження. На щастя, знаходиться в автомобілі співробітник поліції Алвін Родрігес (Alvin Rodriguez) не постраждав.

Родрігес наздогнав і зупинив порушника. Згідно поліцейському, водій автомобіля «виглядав дуже п’яним» і навіть не усвідомлював, що тільки що зіткнувся з іншим автомобілем.

Коли поліцейський попросив Ексума пред’явити документи, натомість чоловік простягнув поліцейському відкриту пляшку пива, і попросив потримати, поки він дістає документи. А минулого року один п’яний водій взагалі запропонував поліцейським попити з ним пива, коли вони зупинили його. Але, від його пропозиції відмовилися.

Зрозуміло, чоловік відразу ж був заарештований за звинуваченням у водінні в нетверезому стані і необережному водінні. На даний момент він перебуває під вартою в місцевій в’язниці.

Хорошую лестницу на чердак не проблема приобрести. В этом плане, я хочу сказать, что Металлические чердачные лестницы не проблема приобрести. Жмите по ссылке, и увидите, что у них великолепные цены.