Чоловік спробував пограбувати банк, залишивши там заявку на роботу

Чоловік спробував пограбувати банк, залишивши там заявку на роботуВ американському місті Помпано-Біч один чоловік спробував пограбувати банк, однак він пішов з порожніми руками, а ще і ненавмисно залишив працівникам банку важливу інформацію про себе.

Згідно поліції, чоловік прийшов у філію банку Chase 10 квітня 2014 року передав касирці записку з вимогою віддати гроші та вмикати сигналізацію. Так як касирка сиділа за куленепробивним склом, вона не побоялася грабіжника і відійшла від каси, щоб викликати поліцію.

Не одержавши нічого, чоловік покинув банк, але залишив там свою записку. Взявши записку, працівники банку побачили, що вона була написана на звороті заявки на роботу. Працівники передали записку поліцейським.

На заявці поліцейські знайшли записане ім’я користувача і пароль. Проаналізувавши їх, сайт, на якому чоловік шукав роботу, а також відбитки пальців на папері, поліцейські зуміли встановити особу підозрюваного — ним виявився 39-річний Феліпе Круз (Felipe Cruz). Це чимось нагадує той випадок, коли грабіжник розбив вікно киркою, але забув зняти з неї цінник.

Поліцейські сказали, що також зуміли вирахувати місце проживання чоловіка, і незабаром притягнуть його до кримінальної відповідальності. «Спробувавши пограбувати банк з запискою на такому документі, злочинець залишив нам важливу інформацію про себе», — сказав газеті Sun Sentinel агент ФБР Майкл Леверок (Michael Leverock). «Краще б він продовжував шукати роботу».