Американка поскаржилася поліції на низьку якість марихуани

Американка поскаржилася поліції на низьку якість марихуаниПоліцейські в американському місті Лафкин, штат Техас, заарештували жінку, яка купила у наркоторговця марихуану і, залишившись незадоволеною її якістю, поскаржилася на це в поліцію.

Згідно поліції, 37-річна Евелін Гамільтон (Evelyn Hamilton) подзвонила їм 4 квітня 2014 року і сказала, що наркоторговець відмовився повернути їй гроші за низькоякісну марихуану, яку вона купила.

Співробітник поліції прибув додому до жінки і запитав у неї, чи залишилася у неї куплена марихуана. Вона дістала маленький пакетик з наркотиком їх ліфчика і показала йому. Поліцейський заарештував її за придбання та зберігання наркотиків.

Під час допиту жінка зізналася, що купила наркотики у дилера, а потім хотіла повернути гроші, так як марихуана була низькоякісною. На даний момент жінка знаходиться під вартою в місцевій в’язниці.

Це вже не перший раз, коли комусь прийшла в голову ідея скаржитися на низьку якість наркотиків — так само вчинив один житель штату Міссурі. А з ще однієї американської стався ще більш дивний випадок — їй замість кокаїну продали цукор, після чого вона поскаржилася в поліцію, і була заарештована.

Если вам нужно квартиру только на сутки, или на несколько суток, то не нужно идти к бабулькам. Сейчас просто с хорошими условиями без хозяина снять квартиру. В этом плане, хочу отметить, что сейчас квартиры посуточно в Весьегонске предлагаются. Жмите по ссылке, и сами увидите, что именно они предлагают.