Румунин наклав на себе руки через вірус на комп’ютері

Румунин наклав на себе руки через вірус на комп'ютеріЖитель комуни Мовила-Миресии в Румунії покінчив життя самогубством після того, як на його комп’ютер потрапила шкідлива програма, яка показала йому повідомлення, що він повинен заплатити великий штраф або буде сидіти у в’язниці. Разом з собою чоловік відправив на той світ свого маленького сина.

Згідно місцевій газеті Braila24, 36-річний Марсель Датцу (Marcel Datcu) повісився у своїй кімнаті, а також повісив свого 4-річного сина Никушора (Nicusor). На самогубство чоловіка підштовхнула шкідлива програма, яка потрапила на його комп’ютер.

Сейчас техника в большинстве делается в Китае, и качество значительно выросло. При этом, цены намного ниже чем у прямых производителей. В этом плане, хочется отметить, что вы можете зайти на этот Сайт и купить там китайский телефон на android. Выбор моделей довольно большой, а доставка быстрая и бесплатная.

Програма показала на комп’ютері чоловіки повідомлення, що в нього були знайдені нелегально викачані файли, і що якщо він не заплатить штраф розміром в 70 тисяч румунських леїв (приблизно 21 тисячу доларів), він буде поміщений у в’язницю на 11 років.

У своїй передсмертній записці чоловік написав наступне: «Я отримав попередження на свій комп’ютер від влади, в якому було написано, що я повинен заплатити 70 тисяч леїв або мене посадять до в’язниці на 11 років. Мені важко було в це повірити. Я прошу вибачення у всіх вас. Я не хочу, щоб із-за мене страждав Никушор. Я не переживу 11 років у в’язниці». Цей сумний інцидент нагадує інший комп’ютерний розлучення, коли піаніста змусили заплатити 6 мільйонів доларів за ремонт комп’ютера.

Згідно слідчим, програма могла потрапити на комп’ютер загиблого з одного з порнографічних сайтів, які він нещодавно відвідував. Програми такого типу відомі, як «програми викупу» (ransomware). При попаданні на комп’ютер, вони блокують доступ до системи і показують користувачеві повідомлення про те, що він повинен заплатити штраф за якесь вигадане злочин. Досвідчені хакери створюють ці програми таким чином, щоб вони були дуже схожі на справжні повідомлення від місцевої влади.