101-річний американець хоче в конгрес США

101-річний житель американського штату Флорида вирішив стати політиком в останні роки свого життя — він висунув свою кандидатуру в нижню палату конгресу США. Чоловічок сказав, що хоче зробити життя в країні на краще, і його не хвилює, що деякі люди можуть не сприймати його серйозно.

Джо Ньюман (Joe Newman) з міста Сарасота збирається балотуватися в нижню палату конгресу від 16-ого виборчого округу Флориди, який на даний момент є республіканець Верн Б’юкенен (Vern Buchanan). Літній кандидат пообіцяв використовувати свій істотний життєвий досвід, щоб поліпшити життя у суспільстві і постарається підштовхнути інших членів парламенту робити те ж саме.

«Життя показало мені, що у мене є багато обов’язків перед нашим народом», — сказав Ньюман. «І якщо я не виконаю їх, я не зможу пробачити себе». Ньюман сказав, що в його цілі входить боротьба з бідністю і поліпшення програми соціального забезпечення. Він сподівається, що його кандидатура надихне інших членів уряду краще дбати про народ. А іноді, навпаки, у влади виявляються навпаки занадто молоді люди — в одному маленькому американському містечку мером є 4-річний хлопчик.

«Багато хто напевно скажуть — що це за дурень, який рветься в конгрес в свій 101 рік» — додав Ньюман. «Нехай мене називають, як хочуть. Я вважаю, що повинен зробити це. Я повинен переконати нашу владу і наших жителів у тому, що життя в нашій країні можна поліпшити, і що ми всі можемо цього досягти».

Получить виз у в Финляндию, можно и на один день. Вот турфирма АВИТ предлагает откатать финскую визу по хорошей цене. Жмите по ссылке, и увидите, что именно они предлагают.